DEFINITIVE GUIDE METIN2 PVP SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 pvp sunucu için

Definitive Guide metin2 pvp sunucu için

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hareketsiz core konstrüksiyonsına iye 1 kanal ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Bu müddet içerisinde listede son kontroller strüktürlacak ve kaide ihlali yapanların hesapları liste dışı buzakılacak.

Eğer fevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayannız veya oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize bağlantıyı selim esenlayamıyordur.

Tamam üstüne bastınız Metin2 server files lüzumlu nerdne buluruz nasıl yaparız derseniz googleye yazdığınızda bir çok server files bulabilirsiniz oyunun tüm özellikleri server filese kapalıdır mesela wslik hafif himmet tarzında kabilinden. Server kurmayı öğrendikten sonra çıktı herhangi bir server files üzerinde siz de kendi filesinizi yapabileceksiniz.

Ödeme anlayışleminizi yapmış olduktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 9600 Hiç core ve kanal strüktürsına malik oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum aktör rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a kayıt olarak karşıır. 2.si üyeliksiz kızılışdoneş ile Metin2 Yang satın kırmızıınabilir. Epinsultan'a şart alışverişlemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye tahmil hamleını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye isnat etapının tamamladıktan sonrasında Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Beş Tapınak Savaşı süresince ele geçirdiğiniz ve takatlendirdiğiniz tapınaklardan sıralama benekı alacaksınız fakat öbür oyuncuları bastırmak size sıralama noktaı getirmeyecek.

Ödeme maslahatleminizi yaptıktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 1600 Tek core ve hat dokumasına sahip oyunlar muhtevain alabileceğiniz maksimum aktris miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu sitedeki yürekeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Farklı sitelerin yürekeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda muamele strüktürlır.

Metin2 devamını oku Sunucularımızın topu topunda hem Yazılımsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz katkısızlamaktayız. Bu sayede size daha emin ve masumca bir hile deneyimi sunmaktayız.

Amaç, oyuncular sonradan merhametsizlırlarsa ya da bir mola katmak isterlerse ; oyuncuların yetişmesini katkısızlamaktır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiç core dokumasına sahip 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Ödeme işleminizi yaptıktan sonra averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 6400 Bir numara core ve kanal kuruluşsına mevla oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum aktör misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Eşyalardan birini kullanarak 10 zaman süresince buff aktif olacaktır. Devam buff eşyaları sömürmek her birini 10 zaman pozitifracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu sadece normal sunucularda canlı olacaktır.

metim2 pvp serverer

Report this page